v5535 battery illesztőprogram

Moderator: ModTeam HU

Keba
Posts: 1
Joined: Sat May 23, 2009 12:31
Product(s): esprimo v5535

v5535 battery illesztőprogram

Postby Keba » Sat May 23, 2009 13:06

Hello

Nem rég vettem egy FuSi esprimo v5535 típusú notebook-ot és az lenne a problémám, hogy miután feltelepítettem a Win XP SP3-at és a laptop-hoz adott CD-ről a drivereket, stb. az akksi illesztőprogramját viszont nem tudom, nincs rajta CD-n. Az XP pedig nem ismeri fel, minden bekapcsolásnál uj hardverként kezeli és keresné a battery illesztőprogramját.
Már keresgéltem az interneten is és sehol sem találtam ilyen programot, és másoknak is van hasonló problémája XP-nél v55-ös szériánál...
(olvastam olyat is hogy windows 7-nél ez a probléma nem jelentkezik :roll: )

esetleg vki tud vmi megoldást? honnan lehetne ilyen illesztőprogramot szerezni XP-hez, vagy bármi... :?

Tyllus
Posts: 16
Joined: Sat May 09, 2009 22:12
Product(s): Fujitsu LifeBook S6420

Re: v5535 battery illesztőprogram

Postby Tyllus » Mon May 25, 2009 15:54

Keba wrote:Hello

Nem rég vettem egy FuSi esprimo v5535 típusú notebook-ot és az lenne a problémám, hogy miután feltelepítettem a Win XP SP3-at és a laptop-hoz adott CD-ről a drivereket, stb. az akksi illesztőprogramját viszont nem tudom, nincs rajta CD-n. Az XP pedig nem ismeri fel, minden bekapcsolásnál uj hardverként kezeli és keresné a battery illesztőprogramját.
Már keresgéltem az interneten is és sehol sem találtam ilyen programot, és másoknak is van hasonló problémája XP-nél v55-ös szériánál...
(olvastam olyat is hogy windows 7-nél ez a probléma nem jelentkezik :roll: )

esetleg vki tud vmi megoldást? honnan lehetne ilyen illesztőprogramot szerezni XP-hez, vagy bármi... :?


Kedves Keba,

Tudnál nekem küldeni egy ScreenShot-ot a hibáról? Furcsa ez a "Battery Driver" Nem hallottam még ilyet :?

Tyllus

Hakkai
Posts: 1
Joined: Fri Jun 12, 2009 18:13
Product(s): V5535

Re: v5535 battery illesztőprogram

Postby Hakkai » Fri Jun 12, 2009 18:30

Sziasztok!

Az én problémám szó szerint pontosan a fent elhangzott.
Az XP SP3-masnak a V5535 Battery Drivere okoz problémát, Tyllus, ha jól sejtem, ez az a program,
ami az aksi tölttöttségi állapotát mutatja, illetve figyelmeztet a kritikus állapot előtt.
A gép ettől függetlenül ugyanúgy tökéletesen működik, a windows indítása után dob két-három hibaüzenetet,
aztán azok után zavartalanul üzemel.
Az egyetlen gond tényleg az vele, hogy ha az aksi lemerül, egyszerűen szó nélkül kikapcsol a gép.

Szóval egy valamire való Battery Driver jól jönne.

Ha valaki tud orvoslást a problémára, kérem mailben is értesítsen, ugyanis első látogatásom ezen a fórumon.

U.i.: Az SP2-es esetében a battery driverrel sincs semmi gond.


Köszönöm

Hakkai


Return to “Esprimo Mobile notebook”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest